Outsourcing IT - serwis sprzętu komputerowego w Państwa firmie

Proponujemy Państwu serwis sprzętu komputerowego oraz podłączonych do nich urządzeń peryferyjnych i sieciowych. Dzięki wykorzystaniu bezpiecznego zdalnego połączenia z Państwa komputerami jesteśmy w stanie błyskawicznie reagować i usuwać większość problemów pojawiających się podczas pracy z komputerami. 

Outsourcing IT kierowany jest do wszystkich firm, instytucji, urzędów, szkół, które potrzebują pracować n a sprawnym sprzęcie, i zależny im na szybkim i profesjonalnym usuwaniu wszelkich problemów związanych z ich funkcjonowaniem. Nie musicie Państwo zatrudniać informatyka. My posiadamy specjalistyczną wiedzę, doświadczenie oraz zaplecze techniczne, które pozwala nam trafnie i szybko zdiagnozować przyczynę niesprawności i równie szybką tą przyczynę usunąć. Oszczędzają tym samym Państwo czas i pieniądze.

W ramach serwisu nasza firma zobowiązuje się m.in. do:

  • usuwania wszelkich awarii związanych z błędnym działaniem sprzętu komputerowego i zainstalowanego na tym sprzęcie oprogramowaniem systemowym,
  • konserwacji sprzętu komputerowego będącego Państwa własnością w ustalonej ilości komputerów stacjonarnych i laptopów oraz podłączony do nich sprzęt sieciowy i drukujący,
  • usuwania awarii w ciągu 48 godzin od momentu zgłoszenia awarii (przy czym czas rozpoczęcia usunięcia awarii nie może być dłuższy niż 24 godziny od momentu zgłoszenia),
  • dokonywanie raz w miesiącu sprawdzenia sprzętu objętego serwisem pod względem ochrony antywirusowej i zabezpieczenia przetwarzanych na tym sprzęcie danych,
  • instalacji dostarczonego oprogramowania na komputerach objętych serwisem.

Na Państwa życzenie, możemy dokonywać systematycznych kopii zapasowych najważniejszych danych i przechowywać je na naszych serwerach, podnosząc tym samym bezpieczeństwo i chroniąc je przed ich utratą, przypadkowym lub celowym usunięciu.

Opłaty z umowy serwisowej są zryczałtowane (miesięczne), niezależne od ilości czasu spędzonego przy serwisie u Państwa. Dzięki temu możecie Państwo zaplanować całoroczny koszt obsługi informatycznej.

Ceny usługi serwisowej są indywidualnie negocjowane i zależą od ilości komputerów objętych serwisem, złożoności specjalistycznego oprogramowania z którego Państwo korzystają oraz Państwa lokalizacji.

Swoje usługi świadczymy głównie na terenie Kielc i województwa świętokrzyskiego oraz ościennych: mazowieckie, lubelskie, podkarpackie, małopolskie, śląskie, łódzkie.

Zapraszamy do kontaktu z nami, a my postaramy się przygotować Państwu satysfakcjonującą ofertę.